narzędzia - radiestezja i bioterapia

Idź do spisu treści

Menu główne:

narzędzia

WAHADŁA podstawowe
1.izis - swoim kształtem symbolizuje Krzyż Życia. Bateria z czterech płytek służy do wzmocnienia promieniowania własnego wahadła, emitującego kolor biały - najbardziej dobroczynny i poszukiwany w chromoterapii. Stąd też podstawowe zastosowanie tego wahadła to chromoterapia, diagnostyka i biometria.
2.ozyrys - wykonane jest z drewna lub mosiądzu w postaci półkul (ogniw). Wahadło emituje promieniuje kolorem szarym (zielenią ujemną) o dużym natężeniu, co czyni go przydatnym jako nadajnik fali nośnej do przekazywania na odległość dowolnego promieniowania, a także do leczenia schorzeń nowotworowych oraz na tle wirusowym i bakteryjnym. Z uwagi na emisję szkodliwego promieniowania, wymaga zachowania szczególnych środków ostrożności podczas użytkowania.
3.karnak - wykonane z mosiądzu lub drewna, stanowi dokładną kopię wahadła odkrytego w sarkofagu w Dolinie Królów w Egipcie. Posiada bardzo dużą czułość radiestezyjną. Ze względu na bardzo dużą uniwersalność wahadła i możliwość jego wszechstronnego zastosowania, KARNAK stanowi niezbędne wyposażenie każdego zaawansowanego radiestety.
http://www.baj.waw.pl/


inne

Kryształy diamentowe -
szklane duże formy oszlifowane na wzór stożków diamentowych działające głównie jako elementy czyszczące miejsca zanieczyszczone negatywna energią

Piramida z wahadeł - konstrukcja energetyczna Marka Wysockiego z bardzo dużym oddziaływaniem na odległość

Istnieją  również inne wahadła, które nie dawno odkrył  Marek Wysocki. Są to wahadła wzorowane na wahadle uniwersalnym, ale dające wgląd w daleko wyższe wibracje niż wahadło radiestetów francuskich: de Belizala i Chaumer'ego. Pracuje się nimi podobnie jak w/w wahadłem lecz potrzebne są do tego specjalne biometry
Zainteresowanych rozszerzeniem wiedzy na ten temat odsyłam do strony http://lichtweiss.com/pl.php?s=112
 
Oto jeden z nich.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego